Problem z zamówieniem?
przycisk zamknij

Dziękujemy, uwagi zostały przesłane do sklepu.

W pilnych sprawach prosimy o kontakt pod nr telefonu: +48 534-408-402
ZŁOTE FIGURKI SWAROVSKI >

Złota figurka auto z kryształkami swarovskiego 122-0247

Grawerowanie na produkcie
Kliknij, aby dodać swoją dedykację
30.00 zł
Blaszka z dedykacją
Kliknij, aby dodać swoją dedykację
20.00 zł

Misternie zdobiona figurka auta z pewnością przykuje spojrzenia koneserów. Produkt wykonany jest z metalu pokrytego 24 karatowym złotem oraz zdobiony kryształkami swarovskiego. Autko typu kabriolet nie ma dachu, a jego drzwi ozdobione są przejrzystym kamykami. Kabriolet ma gładką maskę i bagażnik poprzez co świetnie nadają się na umieszczenie krótkiej dedykacji czy podziękowań, które nadadzą produktowi osobisty charakter. Wnętrze samochodu zdobią świetne zrobione wysokie siedzenia. Dodatkowymi ozdobami samochodu są światełka, które świecą kryształkami swarovskiego. Przód autka ma dwa większe światełka, a tył dwa malutkie. Figurka poprzez kręcące się kółka może spokojnie zabrać pasażerów i zawieść ich do Twojego domku, aby ozdobić Twoją półkę. Produkt wykonany jest z prostotą ale również z dbałością o najmniejsze szczegóły. Figurka zapakowana jest w oryginalne pudełeczko, które uatrakcyjni ją jako prezent. Artykuł świetnie nada się jako upominek dla fanów motoryzacji, na uroczystość chrzcin czy komunii jak również z okazji ukończenia kolejnego roku życia. Produkt możesz ofiarować każdemu mężczyźnie, kobiecie, chłopcu, szefowi czy szczęśliwcowi, który zdaje na prawo jazdy.

        NAJWAŻNIEJSZE DANE:

  • Długość: 9.0 cm
  • Szerokość: 3.5 cm
  • Wysokość: 3.0 cm
Dostępność: 
ZANIM ZAKUPISZ ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ
Kod produktu:
Wybór cech wymaga włączonej obsługi języka Javascript. Prosimy włączyć tę opcję w przeglądarce!
Produkt chwilowo niedostępny!
qform
set_price_negotiation

Grawerowanie na przedmiocie (30.00 zł)

Zgodnie z regulaminem przedmioty z wykonanym grawerowaniem nie podlegają zwrotowi.

Aby zakupiony przedmiot stał się jeszcze bardziej atrakcyjnym prezentem oferujemy Państwu usługę grawerowania. Grawer pozwoli na trwałe zapisanie w postaci słów (znaków) najważniejszych chwil z naszego życia. Zakupiony z grawerem przedmiot będzie miał bardzie osobisty charakter. W zależności od przedmiotu grawerowanie wykonywane jest w dostępnych miejscach. Grawerowanie wykonujemy na większości przedmiotów znajdujących się w ofercie naszego sklepu internetowego Srebropol.pl. Niezależnie czy jest to srebro, drewno, metal czy szkło jesteśmy w stanie przenieść Państwa myśli, życzenia, ... na wybrany przedmiot.
Miejsce grawerowania - Maska samochodu:


Wybierz czcionkę:
Baby Script
Balmoral
El greco
Roman
Script
Scriptrund
Victoria
Avant Garde
Script 412
Arial Uni kursywa

Dedykacja na blaszce (20.00 zł)

Oferujemy wykonanie blaszki z podana przez Państwa dedykacją. W zależności od zakupionego przedmiotu blaszka zostanie umieszczona na wewnętrznej stronie etui lub w przypadku większych przedmiotów w miejscu, które pozwoli na jej zamocowanie.


Wybierz czcionkę:
blaszka 1
blaszka 2
blaszka 3
blaszka 4
blaszka 5
blaszka 6
blaszka 7
blaszka 8
blaszka 9
blaszka 10
blaszka 11
blaszka 12
blaszka 13
blaszka 14
blaszka 15
blaszka 16
blaszka 17
blaszka 18
Wybierz ozdobnik:
ozdobnik_1
ozdobnik_2
ozdobnik_4
ozdobnik_5
ozdobnik_6
ozdobnik_7
ozdobnik_8
ozdobnik_9