Piękna ikona "Anioł Stróż z dzieckiem" platerowana srebrem pr. 925 - wyrób włoski. Obrazek wykonany jest z blachy dwuwarstwowej aluminium i srebra. Zewnętrzna warstwa srebra zabezpieczona jest specjalnym lakierem ochronnym, dzięki czemu obrazek (ikona) na długi czas zachowa blask. Podstawa wykonana z wysokiej jakości tworzywa imitującego drewno. Obrazek do powieszenia lub postawienia. Wspaniały prezent na chrzest, komunie i ślub lub inne okazje okolicznościowe.
Wszystkie wyroby firmy Valenti zapakowane są w eleganckie pudełka z emblematem i nazwą firmy. Również każdy produkt posiada certyfikat świadczący o oryginalności produktu.
Valenti
Oznaczenie na wyrobach Valenti powinno składać się z ciągu znaków.
Przykład : MC Ag 3g 101
MC – region Włoch w którym został wyprodukowany wyrób
Ag 3g – ilość gramów srebra na blasze dwuwarstwowej użytej do wyrobu
101 – Numer fabryki
Producenci produktów upominkowych wykonanych ze srebra dbają o to jak najdłużej zachowały one swój blask. Dlatego srebrne elementy produktów Valenti są zabezpieczone warstwą bezbarwnego lakieru ochronnego. Warstwa ta jest wystarczająco gruba aby chronić srebro na upominkach przez wiele lat.