Filtruj według

Grawer

Grawer

Dostępność

Dostępność

Waga

Waga

  • 0,2kg - 1,1kg

Cena

Cena

  • 79,00 zł - 549,00 zł

Dedykacja

Dedykacja

SEKRETNIKI

Często pojawiające się w filmach, lubiane przez kobiety sekretniki, pozwalają zamknąć w biżuterii kawałek historii. Sekretnik to unikalna biżuteria, która przyjmuje formę łańcuszka z zawieszką. Srebrna zawieszka może skrywać zdjęcie lub inny mały drobiazg, który zawsze będzie przypominał o danej osobie czy sytuacji z życia. Wspaniałe wspomnienia, wyznania miłości, uczucia – to wszystko zamknąć można w małej zawieszce – i nosić zawsze przy sobie.

Sekretnik na prezent

Sekretnik to wspaniały pomysł na prezent dla kobiety. Doskonale wiemy, że damy są bardzo uczuciowe. Jednocześnie każda kobieta lubuje się w biżuterii. Sekretnik jest odpowiedzią na te potrzeby i pozwala zamknąć uczucia oraz sentymentalne pamiątki w stylowej biżuterii. Spraw swojej kobiecie idealny prezent – połączenie biżuterii z uczuciami i sentymentalizmem. Gwarantujemy, że sekretniki sprawdzą się idealnie w każdej sytuacji, wywołując łzy szczęścia u kobiety, która zostanie obdarowana takim pomysłowym i stylowym prezentem.

Sekretnik – urywek ważnej chwili zamknięty w biżuterii

Sekretnik może skrywać w sobie największe tajemnice właścicielki – fotografię bliskiej osoby, kosmyk włosów lub dowolny inny element. Wyjątkowość tego rodzaju ozdób polega właśnie na ich ogromnej uniwersalności. Posiadaczka sama może zdecydować, co ukryje wewnątrz zawieszki. W ofercie sklepu możesz znaleźć wiele ciekawych modeli sekretników, w tym te, które mogą zostać opatrzone dedykacją w postaci grawerunku. Tak oryginalna forma personalizacji podkreśli znaczenie tego, co skrywa w sobie naszyjnik. Jedną z ciekawszych i bardziej zdobnych propozycji jest sekretnik z brązowym bursztynem, który dopełni każdą stylizację, stając się przy tym znakiem rozpoznawczym noszącej go na szyi kobiety. Wygrawerowane imię właścicielki doda charakteru biżuterii, z którą nie będzie w chciała się rozstawać nawet na moment. Unikalny styl sekretnika zbursztynem sprawia, że wzbudza on zachwyt wśród licznego grona kobiet kochających sentymentalne pamiątki.

Sekretnik idealny dla zakochanych Pań

Każda romantyczka doceni niespodziankę w formie srebrnego sekretnika w formie serca, w którego wnętrzu ukryta będzie podobizna ukochanego. Zdjęcie skrywane w wisiorku będzie towarzyszyło obdarowanej kobiecie w każdym momencie życia, przypominając o początkach tego pięknego uczucia. Wysoka jakość srebra oraz dbałość o najdrobniejsze detale sekretnika sprawiają, że dar tego rodzaju odbierany jest jako niezwykle cenny i wyjątkowy. Urodziny, rocznica, Walentynki i wiele więcej – każda okazja jest właściwa, aby uszczęśliwić drugą połówkę. Wybierając którykolwiek z oferowanych sekretników, zyskujesz szansę na stworzenie kolejnego wspomnienia wywołującego uśmiech na twarzy ukochanej. Każda z sugestii to uosobienie szyku i elegancji, które w połączeniu z intencjami osoby sprawiającej prezent pomagają w zaprezentowaniu uczuć. Jeżeli szukasz inspiracji na niespodziankę, dostępne sekretniki to coś, co zdecydowanie zasługuje na poświęcenie mu należytej uwagi.

W naszym asortymencie znajdą Państwo miedzy innym: Figurki Swarovski, Figurki dekoracyjne, Szkatułki na biżuterię

Podkategorie

Aktywne filtry