Kategorie

Srebropol.pl to rodzinna firma, która swoją działalność rozpoczęła w 2008 roku. Od początku jej założenia zajmujemy się sprzedażą internetową. Tych kilka lat pozwoliło nam na zdobycie niezbędnego doświadczenia w obsłudze klientów, jak również szybkiej realizacji złożonych zamówień. Produkty, które można obejrzeć w naszym sklepie sprzedajemy wyłącznie poprzez internet z możliwością odbioru osobistego. Większość z nich idealnie nadaje się jako upominek lub prezent:

- na chrzest - grzechotka srebrnabuciki swarovskiobrazek srebrny

- roczek - ramka na zdjęciafigurki swarovskiłyżeczki srebrne

- Komunię Świętą - obrazek srebrnyzegarek srebrny

- ślub - figurka Veronese, cukiernica

- dla ukochanej osoby - biżuteria srebrnazegarek srebrnylustereczko

- dla mamy - biżuteria srebrnazegarek srebrnyszkatułka na biżuterię

- dla taty - kufelsrebrne spinki

- na pozostałe okazje - drzewko genealogicznewyroby ze srebra (breloki, nożyki do papieru), skarbonki i lampy alladyna

 

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie są nowe, a ich zdjęcia wykonywane są przez nas, dzięki czemu macie Państwo pewność, że otrzymany przedmiot nie będzie się różnił od zamówionego (przedmioty na zdjęciach nie są w żaden sposób retuszowane).

Spośród konkurencji wyróżnia nas szybki czas realizacji zamówienia - wszystkie oferowane produkty są dostępne na miejscu i wysyłane w dni robocze od poniedziałku do piątku najpóźniej w 24-48h od momentu złożenia zamówienia. Przedmioty przed wysyłką są dokładnie sprawdzane, a następnie solidnie pakowane co daje nam pewność, że zamówiony produkt dotrze do Państwa szybko i w nienaruszonym stanie.

Praktycznie na każdym przedmiocie możemy wykonać grawerowanie co jeszcze bardzie uatrakcyjni przedmiot jako prezent (nada mu bardziej osobistego charakteru). Zanim dokonasz zakupu zapytaj nas o możliwość wykonania graweru.

W razie gdybyście Państwo mieli jakieś pytania lub wątpliwości serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy dostępny przy każdym produkcie, poprzez meila info@srebropol.pl lub telefonicznie pod numerem +48 534-408-402

 

Serdecznie zapraszamy

Sylwia Pigulak

 

Właścicielem sklepu internetowego jest:
Srebropol.pl Sylwia Pigulak
ul. Małachowskiego 42
42-500 Będzin
NIP: 625-218-95-66
REGON: 241056548

Wpis do Ewidencji Działalności gospodarczej nr 17157/2008
prowadzonej przez Prezydenta Miasta Będzina

Numer rachunku rozliczeniowego: 26 1050 1360 1000 0091 4172 2414
ING Bank Śląski