Jaki prezent na ślub cywilny wybrać?

Wysłany dnia: paź 21, 2021

Widziany przez: 2021

Kategorie: Główna

Przydatne wskazówki, czym kierować się przy wyborze prezentu na ślub cywilny

Tak ważna uroczystość, jaką są zaślubiny, wymagają wyjątkowej oprawy, do której idealnie wpisuje się prezent na ślub cywilny. Liczba pomysłów jest niemal nieograniczona, dlatego warto zadbać o to, by prezent na ślub cywilny był upominkiem stanowiącym pamiątkę miłych chwil. Wybrany przez nas prezent na ślub cywilny może być także praktycznym dodatkiem do domowego zacisza.

Jakie prezenty najczęściej wręcza się z okazji ślubu cywilnego?

Wśród prezentów na ślub cywilny najczęściej decydujemy się na zakup okazałych bukietów. Najczęściej taki prezent na ślub cywilny dobiera się spośród kwiatów w jasnych odcieniach bieli, różu, beżu i fioletu, w tym lilie, piwonie i róże. Oprócz bukietów jako prezent na ślub cywilny często wręcza się także gotówkę, zwłaszcza oprawioną w wyjątkowy sposób. Należy zwrócić uwagę także na praktyczne prezenty na ślub cywilny, które z pewnością będą przydatnym atrybutem w domu. Jednym z takich prezentów na ślub cywilny są pościele oraz komplety garnków, ale także sprzęty AGD – roboty kuchenne, ekspresy do kawy i roboty sprzątające.

Prezenty na ślub cywilny, będące alternatywą dla bukietu kwiatów

Często zamiast bukietu wręczamy innego typu prezent na ślub cywilny. Klasyczny zestaw kwiatów mogą zastąpić bukiety stworzone z ulubionych słodyczy młodej pary. Dobrym pomysłem na prezent na ślub cywilny są również kupony na loterię oraz tzw. zdrapki. Ułożone w efektowny sposób przykują wzrok, a kto wie, może sprawią, że para młoda stanie się milionerami?

Personalizowane upominki dla niej i dla niego, nadające się na prezent na ślub cywilny

Prezenty na ślub cywilny występują w wariantach spersonalizowanych – dla niej i dla niego. Są to między innymi kubki w różnych odcieniach z napisami „żona” oraz „mąż”, ale także ręczniki czy leżaki. Jedną z ciekawych propozycji są także pościele występujące w kompletach, które wskazują do kogo należy kołdra i poduszka.

Prezent na ślub cywilny przypominający o wyjątkowych chwilach

Prezent na ślub cywilny może także nawiązywać do podniosłych chwil spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół. Jednym z takich prezentów na ślub cywilny są albumy stylizowane na książki, w których para młoda za pomocą zdjęć może stworzyć pewnego rodzaju kronikę ich związku. Wśród oryginalnych prezentów na ślub cywilny należy wspomnieć również o upominkach tworzonych przez lokalnych rzemieślników. Należą tutaj między innymi ozdobne ramki, w których umieszcza się imiona małżonków i datę uroczystości.

Niepowtarzalne prezenty na ślub cywilny

Prezentując pomysły dotyczące prezentów na ślub cywilny, należy wspomnieć także o produktach sklepu internetowego Srebropol. Nasze produkty doskonale sprawdzą się jako upominek zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn:

- srebrna biżuteria damska i męska to elementy podkreślające całość stylizacji

- całość biżuterii pomieszczą efektowne szkatułki na biżuterię

- prezentem na ślub cywilny zarówno dla pań, jak i dla panów są srebrne zegarki, występujące w wielu różnych formach i odcieniach.