Najpiękniejsze podziękowania dla chrzestnych

Wysłany dnia: lut 2, 2021

Widziany przez: 271

Kategorie: Główna

Najpiękniejsze podziękowania dla chrzestnych – jak wyrazić wdzięczność i poszanowanie dla ich ważnej roli

Podziękowania dla Chrzestnych to jeden z elementów organizacji uroczystości i przyjęcia z okazji Chrztu Świętego, który powinien zostać przygotowany, przemyślany i zaplanowany przez rodziców maleństwa jako organizatorów. Rola Chrzestnych jest istotna nie tylko podczas samej uroczystości Chrztu Świętego, ale także przez następne lata życia maleństwa. To bowiem rodzice chrzestni mają wspierać rodziców dziecka w jego wychowaniu, w nauce, w przekazywaniu ważnych prawd. Ich rola to aktywne uczestniczenie w dorastaniu maleństwa. Dlatego też najpiękniejsze podziękowania dla chrzestnych są tak ważne. To ukłon w ich stronę, to wyrażenie, że jesteśmy jako rodzice wdzięczni im za przyjęcie tej roli, to podziękowania i zaproszenie do dalszego wspólnego działania dla dobra maleństwa. Najpiękniejsze podziękowania dla chrzestnych sprawią, że Chrzestni poczują się wyjątkowo. Będą wyróżnieni i uczuciowo wzruszeni. Czasem wystarczy naprawdę niewiele słów, aby podziękowania dla chrzestnych stały się najpiękniejsze. Można je w elegancki sposób zamieścić na pięknie zdobionej karteczce i dołączyć do drobnego podarunku dla Chrzestnych.

Najpiękniejsze podziękowania dla chrzestnych – propozycje upominku

Najpiękniejsze podziękowania z okazji Chrztu Świętego powinny dotyczyć nie tylko chrzestnych, ale też dziadkowie powinni je otrzymać i wszyscy najbliżsi nam goście.

Rodzice Chrzestni powinni być jednak wyjątkowo wyróżnieni. Dobrym pomysłem na wyrażenie podziękowań dla chrzestnych jest wspomniana, elegancka kartka z osobistymi słowami skierowanymi do nich. Kartę możemy umieścić w eleganckim pudelku drewnianych albo nieduża szkatułka na biżuterię też na da się w tej roli. Do środka możemy włożyć kilka słodkości na poczęstunek albo fotografię maleństwa.

Ramka na zdjęcia z fotografią maluszka, album fotograficzny z jego kilkoma zdjęciami również bardzo wzruszy obdarowanych rodziców Chrzestnych.

Z powodzeniem można również podarować elegancką czekoladkę czy bombonierkę, ale warto zadbać o to, żeby każdorazowo była dołączona spersonalizowana karteczka.

Najpiękniejsze podziękowania dla chrzestnych to również kwiaty, które zawsze symbolizują wdzięczność i szacunek dla obdarowywanej strony.

Jeśli chcemy naszą radość i wdzięczność dla Rodziców Chrzestnych jeszcze bardziej podkreślić poprzez upominek, który będzie im towarzyszył na długie lata to polecamy następujące pamiątki:

- ikony platerowane srebrem z możliwością grawerowania podziękowań;

- bransoletki z grawerem jako wyrażenie naszej wdzięczności;

- ryngrafy – czyli religijne medaliony, odznaki, jako podziękowanie i piękna pamiątka i inne.