Podziękowania dla rodziców

Wysłany dnia: lut 23, 2021

Widziany przez: 176

Kategorie: Główna

Podziękowania dla rodziców – jak odpowiednio je przygotować?

Podziękowania dla rodziców to obowiązkowy element np.: uroczystości ślubnej, kiedy to Młodzi Małżonkowie podczas weselnej uroczystości wyrażają swoje uczucia i emocje względem swoich rodziców. Jest to bardzo emocjonalny i piękny moment, który można dodatkowo ubogacić śliczną i przemyślaną pamiątką dla rodziców na kolejne lata ich życia.

Za każdym razem jak spojrzą na pamiątkę będą wracać myślami do tego momentu. Podziękowania dla rodziców to nie tylko czas zaślubin to także wiele innych momentów w życiu. Rodzice towarzyszą nam w naszych „wzlotach i upadkach”, są blisko, zawsze czujni i gotowi do wsparcia. Dlatego też z okazji np.: Dnia Mamy oraz Dnia Taty także warto pamiętać o sprawieniu im przyjemności i podziękować, za to, że są.

Jaki jest odpowiedni moment na podziękowania dla rodziców podczas ślubnej uroczystości?

Zwyczajowo przyjętym momentem na podziękowania dla rodziców jest czas jeszcze przed północą, czyli przed oczepinami. Najczęściej podziękowania dla rodziców odbywają się jeszcze przed oficjalnym krojeniem tortu weselnego – wówczas z dużą pewnością możemy liczyć na pełny skład weselnych gości.

Ważnym jest, aby odpowiednio przygotować się do tej chwili i zaplanować ją.

Co jest kluczowe? Otóż:

- odpowiednia oprawa muzyczna, wybierzmy utwór, który jeszcze bardziej podkreśli naszą miłość do rodziców, np.: wzruszający utwór Urszuli Sipińskiej „Cudownych Rodziców Mam”;

- koniecznie, wcześniej warto przećwiczyć, dobrze zapamiętać podziękowań dla rodziców, wszystko to, co chcemy im powiedzieć, gdyż w chwili silnych emocji trudno zebrać myśli;

- przygotowanie bukietu kwiatów –to symbol wdzięczności i wyraz dużego szacunku dla rodziców;

- wybór pamiątki dla rodziców i jejeleganckie opakowanie;

- zadbanie o uwiecznienie tego momentu, czyli obecność fotografa czy operatora kamery.

Propozycje podarunków w ramach podziękowań dla rodziców – na co warto postawić?

Podziękowania dla rodziców możemy wyrazić na wiele sposobów. Spisanie ich na pięknej kartce, którą dodatkowo oprawimy w glamour ramkę na zdjęcia jest naprawdę trafionym upominkiem.Wspólne zdjęcie młodych w dużej, eleganckiej ramie sprawdzi się równie wyśmienicie. Możemy też postawić na foto książkę ze zdjęciami Państwa Młodych i różnorodnymi opisami – fantastyczna forma uwiecznienia wszelkich wspomnień.

Doskonałym podarunkiem w ramach podziękowań dla rodziców jest również złota czy srebrna biżuteria. Dla mamy można postawić na kolczyki srebrne w klasycznej formie lub wybrać srebrny łańcuszek damski z medalikiem czy zawieszką na szczęście. Dla taty można wybrać nieśmiertelnik zawieszony na kulkowym łańcuszku. Jest bardzo męski, charakterny i odrobinę militarny. Tato będzie zachwycony. Wszystkie te elementy warto spersonalizować poprzez grawerowanie. Dzięki temu biżuteria nabierze osobistego charakteru.

Inne ciekawe propozycje na podziękowania dla rodziców to m.in. pozytywka z grawerem wygrywająca piękną melodie czy elegancka i glamour szkatułka na biżuterię i inne drobiazgi.