Podziękowania za życzenia urodzinowe

Wysłany dnia: kwi 13, 2021

Widziany przez: 1352

Kategorie: Główna

Podziękowania za życzenia urodzinowe

Podziękowania za życzenia urodzinowe to prosty i miły gest, który pokazuje nasz szacunek dla osób, które pamiętały o dniu naszych urodzin. Słowo „dziękuję” ma niekwestionowaną moc w wielu momentach i nie raz udowodniło, że potrafi zdziałać cuda. W dobie wirtualnego świata, gdzie wiele przeżyć i okoliczności zostaje przeniesionych na grunt internetu, warto pamiętać o podziękowaniach za życzenia urodzinowe złożone właśnie poprzez internetowe portale, komunikatory itp.Facebook, Instagram, tik tok, twitter itp. ogarnęły nasze życie codzienne, zwłaszcza w dobie pandemii i zwiększonej społecznej izolacji. Social media mają duży wpływ na nasze relacje, znajomości, zawodowy i prywatny wizerunek. Warto więc na własnych profilach społecznościowych podziękować za życzenia urodzinowe wszystkim tym, który poprzez ten kanał komunikują się z nami.

W przypadku relacji bardzo bliskich nadal dominującą formą podziękowania za życzenia urodzinowe powinno być ich osobiste złożenie, np.: poprzez zaproszenie na kawę i ciasto, wspólny spacer, miły telefon z podziękowaniami czy wysłanie wiadomości sms z magicznym słowem „dziękuję”. W przypadku bardziej formalnych i oficjalnych relacji dobrym pomysłem jest przesłanie okolicznościowej kartki z podziękowaniami czy drobnym poczęstunkiem, np.: eleganckimi czekoladkami w ramach podziękowań. Ważnym jest zadbanie o estetykę tego upominku, bo to rzutuje na jego przekaz i odbiór.

Podziękowania za życzenia urodzinowe – warto o nich pamiętać

Podziękowań za życzenia urodzinowe nie warto odkładać na ostatnią chwilę. Warto już wcześniej przygotować się na tą okoliczność, np.: w pracy, wśród przyjaciół i rodziny. Jeśli chodzi o internetowe podziękowania, to dostępne są róże wirtualne obrazki, kartki, animacje, gifty, które można w prosty sposób wykorzystać. Na pobranym, ładnym tle można umieścić osobiste podziękowania zbiorcze dla całej społeczności naszych znajomych. Można też nagrać krótkie „story” z naszymi osobistymi podziękowaniami.

Podziękowania za życzenia urodzinowe – kilka propozycji

Jeśli zastanawiasz się, jaka powinna być treść podziękowań za życzenia urodzinowe to podpowiadamy poniżej. Pamiętajmy, że podziękowania nie muszą być obszerne i długie, czasem wystarczy kilka słów, aby ująć nimi czytających. Przedstawiamy poniżej kilka propozycji, które dostępne są na stronach internetowych z życzeniami właśnie, np.:

1. Dziękuję za wiadomości urodzinowe. To zdecydowanie urodziny, które zapamiętam jako przemiły dzień.

2. Dziękuję za wszystkie życzenia urodzinowe. Naprawdę wiele dla mnie znaczą.

3. Dziękuję wszystkim za życzenia urodzinowe w mój wyjątkowy dzień. Jesteście dla mnie wyjątkowymi ludźmi.

4. Dziękuje za życzenia urodzinowe Wam wszystkim,

za okazaną mi pamięć i przyjaźń,

za to po prostu, że jesteście tutaj i teraz.

5. Dziękuje bardzo za życzenia Wam wszystkim

– mojej Rodzinie, Znajomym i Przyjaciołom!

To cudowne uczucie, gdy wiesz, że ktoś o Tobie pamięta!

Jesteście wszyscy wspaniali.

6. Są gesty, za które dziękuje się ze szczególną przyjemnością.

Pamięć o moich urodzinach ma dla mnie duże znaczenie.

Każde życzenia to kolejny uśmiech na mojej twarzy.