Pomysły na zabawny prezent dla kierowcy tira

Wysłany dnia: paź 5, 2021

Widziany przez: 395

Kategorie: Główna

Pomysły na zabawny prezent dla kierowcy tira

Kupując prezent dla kierowcy tira warto zadbać, by był to upominek sprawiający radość. Zazwyczaj takie upominki mają wartość humorystyczną, dzięki czemu prezent dla kierowcy tira na długi czas zapadnie w pamięć. Kierowca z pewnością ucieszy się z breloka do kluczyków, na przykład w formie małego modelu samochodu, skrzyni biegów lub opon. Prezentem dla kierowcy tira może być także np. naklejka na samochód. Wiele firm ma możliwość stworzenia naklejki według własnego projektu lub skorzystania z dostępnych w ofercie wzorów.

Top 5 gadżetów przydatnych jako prezent dla kierowcy tira

Prezent dla kierowcy tira nie musi być jedynie przedmiotem stojącym na komodzie. Warto rozważyć zakup upominku, który będzie pożytecznym atrybutem. Przygotowaliśmy zestawienie kilku praktycznych prezentów dla kierowcy tira, które będą przydatne nie tylko w czasie długich tras.

Podczas wielogodzinnej jazdy samochodem przyda się kubek termiczny, który przez długi czas będzie utrzymywał ciepło przygotowanego napoju. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ nie wymaga przelewania napoju do osobnego kubeczka, jak ma to miejsce na przykład w termosach.

Kabina tira często służy jako miejsce odpoczynku kierowców, dlatego dobrym pomysłem na prezent dla kierowcy tira będzie wygodna poduszka ze spersonalizowaną sentencją lub poduszka 2 w 1, która po rozłożeniu będzie ciepłym kocem.

Wielu kierowców podczas jazdy samochodem wykorzystuje ładowarki z wejściem dopasowanym do samochodowej zapalniczki. Warto jednak sprezentować ładowarkę indukcyjną, która całą swoją powierzchnią będzie ładować telefon i nie wymaga zastosowania źródła energii pochodzącej z akumulatora pojazdu. Atrybutem wielu męskich eskapad jest wielofunkcyjny scyzoryk, który doskonale sprawdzi się również jako prezent dla kierowcy tira. Po skończonej podróży kierowca może nanieść na mapę miejsca, które odwiedził. Dobrej jakości mapa Europy w formie tablicy stworzy możliwość zaznaczania poszczególnych miejsc, a także pozwoli na zaplanowanie przyszłych wojaży.

Srebrna biżuteria i dodatki – elegancki prezent dla kierowcy tira

Na prezent dla kierowcy tira doskonale nadaje się srebrna biżuteria, będąca uzupełnieniem każdej męskiej stylizacji. Należy jednak pamiętać o tym, by wybrany przez nas produkt był stworzony z wysokiej jakości surowców, dzięki czemu wręczony upominek będzie służył przez wiele lat. Dobrym pomysłem jest umieszczenie na prezencie dla kierowcy tira graweru upamiętniającego okrągłą rocznicę urodzin lub inne ważne wydarzenie. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji na prezent dla kierowcy tira, które można nabyć w naszym sklepie internetowym:

- męski zegarek Perfect na skórzanym pasku będzie niezawodnym atrybutem w każdej podróży

- srebrne spinki do mankietów, dopasowane do każdego wzoru i koloru koszuli

- srebrne bransoletki oraz nieśmiertelniki z opcją wykonania graweru

- wygodne zapalniczki żarowe z możliwością ładowania poprzez port USB.