Prezent dla szefa ? pomysły na trafiony i elegancki upominek

Wysłany dnia: maj 5, 2021

Widziany przez: 465

Kategorie: Główna

Prezent dla szefa – pomysły na trafiony i elegancki upominek

Prezent dla szefa wymaga gruntownego przemyślenia i wyboru upominku, który spełni kilka funkcji. Dobrze, gdy prezent dla szefa jest elegancki i wytworny, bardzo dobrze, gdy jest funkcjonalny i/bądź dekoracyjny, a także wyrazi szacunek wobec przełożonego. Prezent dla szefa najczęściej związany jest z oficjalną okazją, jak np.: awans, osiągnięcie biznesowe, jubileusz czy przejście na emeryturę. Celem prezentu dla szefa jest również pełnienie funkcji pamiątki i zachowania bardzo dobrych wspomnień. To musi być coś, co przypomni obdarowanemu o miejscu pracy i ludziach ją tworzących w pozytywny i wartościowy sposób.

Sprawdzonym empirycznie pomysłem na prezent jest biżuteria srebrna czy złota, która ma ponadczasowe znaczenie i wartość. Kruszywo zawsze pozostanie synonimem luksusu i ekstrawagancji. Z powodzeniem na prezent dla szefa można wybrać bransoletkę o tradycyjnym splocie pancerki czy figaro, bransoletkę z klasyczną męską blaszką czy bransoletkę skórzaną ze srebrnymi bądź złotymi elementami męskimi. Dodatkowym walorem biżuterii męskiej jako prezentu dla szefa jest możliwość grawerowania, czyli spersonalizowania podarunku, np.: inicjałami szefa. Od zawsze, ponadczasowo na prezent dla szefa sprawdza się zegarek męski biżuteryjny z bransoletą albo klasyczny ze skórzanym paskiem. Jest to uniwersalny i bardzo elegancki prezent. Koperta zegarka również może posiadać spersonalizowany grawer. Inne biżuteryjne pomysły na prezent dla szefa to np.: spinki do mankietów, spinki do krawatu.

Prezent dla szefa – a może tak spersonalizowana dekoracja/wyposażenie do biura?

Prezent dla szefa może również przyjąć bardziej oryginalną postać. Warto pomyśleć o jakimś elemencie, który będzie pasował do biura szefa – zarówno tego w miejscu pracy jak i np.: do domowego tzw. „home office”. Mowa przede wszystkim o dekoracji na biurko szefa. Można z powodzeniem na prezent dla szefa wybrać elegancki pojemnik na akcesoria biurowe, np.: pojemnik na drewnianej podkładce z ozdobnym globusem. Postument globusa może być bogato zdobiony kamieniami półszlachetnymi, wykonany z masy plastycznej i perłowej, z wysokiej jakości stali, nierzadko pokrytej 24-karatowym zlotem.

Możemy wybrać też inną dekoracyjną figurkę, np przedstawiającą.: Achillesa, Husarza Polskiego, Pitagorasa, Napoleona, Zeusa, Mikołaja Kopernika, Tadeusza Kościuszko i wielu innych słynnych postaci historycznych i mitologicznych. Będzie to swoisty wyraz szacunku, siły, zdecydowania i sukcesów zawodowych. Wszystkie figurki są wykonane z największą dbałością o detale, z konglomeratu żywic, z kamienia. Dodatkowo pokrywane są mosiądzem lub brązem. Wyglądają wyjątkowo realistycznie i majestatycznie. Dużym atutem omawianych figurek dekoracyjnych jest możliwość ich grawerowania, np.: pamiątkowym wpisem dla szefa od całego zespołu z pracy.

Inne pomysły na prezent dla szefa?

Wyśmienitym pomysłem może okazać się elegancki i oryginalny zestaw w drewnianej kasecie składający się z :

- szachów jako klasycznej i ponadczasowej gry planszowej;

- eleganckiej piersiówki i kieliszków;

- męskiego scyzoryka.

Zobacz także: