Prezenty na 35 rocznicę ślubu

Wysłany dnia: paź 23, 2021

Widziany przez: 1975

Kategorie: Główna

35 rocznica ślubu z wyjątkowym upominkiem – symbolika święta

Świętując 35 rocznicę ślubu z wyjątkowym upominkiem, warto poznać symbolikę tego święta. Około 100 lat temu amerykańska pisarska, Emily Post nadała rocznicom ślubu nazwy. Z czasem Związek Jubilerów Amerykańskich rozszerzył listę, dlatego oprócz okrągłych jubileuszy możemy także świętować 35 rocznicę ślubu z wyjątkowym upominkiem. Według tej listy, 35 rocznica ślubu określana jest jako „koralowa”. Koralowce były niegdyś chętnie wykorzystywane w jubilerstwie i noszone przez kobiety dla przyciągania mężczyzn. Dlatego z czasem stały się one symbolem miłości, co doskonale wpisuje się w świętowanie 35 rocznicy ślubu z wyjątkowym upominkiem.

Personalizowane prezenty, które można zastosować jako wyjątkowy upominek na 35 rocznicę ślubu

Spośród wyjątkowych upominków na 35 rocznicę ślubu często wybierane są prezenty, które dostosowane są pod konkretnych jubilatów. Są to głównie różnego rodzaju okolicznościowe certyfikaty czy dyplomy, których treść nawiązuje do długiego stażu małżeństwa, a także uznania dla łączącego jubilatów uczucia. Jeśli zastanawiamy się, jaki inny wyjątkowy upominek nada się na 35 rocznicę ślubu, polecamy stworzyć oprawiony plakat ze zdjęciami dzieci oraz wnuków naszych jubilatów.

Praktyczne i wyjątkowe upominki, którymi warto uczcić 35 rocznicę ślubu

Z powodzeniem możemy świętować 35 rocznicę ślubu z wyjątkowym upominkiem, który będzie użytecznym atrybutem w domu naszych jubilatów. Jednym z takich prezentów są roboty kuchenne, a także ekspresy do kawy. Oprócz nich wyjątkowym upominkiem na 35 rocznicę ślubu są także kubki, filiżanki oraz kieliszki i karafki z możliwością personalizacji.

Wycieczka na Wielką Rafę Koralową wyjątkowym upominkiem na 35 rocznicę ślubu

Dobrym pomysłem na celebrowanie 35 rocznicy ślubu z wyjątkowym upominkiem jest możliwość wykupienia wycieczki na Wielką Rafę Koralową. Tak wyjątkowy upominek doskonale wpisuje się w symbolikę 35 rocznicy ślubu i dodatkowo gwarantuje niezapomniane przeżycia.

Wyjątkowe upominki na 35 rocznicę ślubu, które małżonkowie mogą wręczać sobie nawzajem

Z okazji 35 rocznicy ślubu, także i małżonkowie mogą wzajemnie wręczyć wyjątkowe upominki. Bon do kosmetyczki lub SPA dołączony do bukietu pięknych kwiatów doskonale nada się jako prezent dla żony. Z kolei mężowi warto zakupić praktyczny gadżet czy eleganckie dodatki do garderoby (krawaty, paski), które z pewnością będą wyjątkowym upominkiem na 35 rocznicę ślubu.

Wyjątkowe upominki na 35 rocznicę ślubu z oferty naszego sklepu internetowego

Wybierając wyjątkowy upominek na 35 rocznicę ślubu, warto rozważyć zakup jednego z naszych licznych produktów, które doskonale sprawdzą się na każdą okazję:

- srebrne zegarki Perfect występujące w wielu rożnych wariantach można wręczyć zarówno kobietom, jak i mężczyznom z okazji 35 rocznicy ślubu

- poza zegarkami sprawdzi się także srebrna biżuteria damska i męska

- wśród wyjątkowych upominków na 35 rocznicę ślubu warto wymienić także produkty przydatne w domu – cukiernice, patery oraz kufle.