Życzenia urodzinowe dla siostry ? pielęgnuj rodziną relację

Wysłany dnia: kwi 13, 2021

Widziany przez: 197

Kategorie: Główna

Życzenia urodzinowe dla siostry – pielęgnuj rodziną relację

Życzenia urodzinowe dla siostry mają podkreślić naszą pamięć o siostrze, wyrazić szacunek do niej i wszystkie uczucia, którymi ją darzymy. Z całą pewnością sprawią, że siostra poczuje się wyjątkowo i odświętnie. Warto celebrować wszystkie takie rodzinne chwile. To one jednoczą rodzinę. Życzenia urodzinowe dla siostry mogą być pełne emocji i wzruszające. Może to być również cytat z wiersza, motto życiowe czy nasze własnoręcznie ułożone życzenia. Życzenia dla siostry mogą być również zabawne, radosne i lekkie w przekazie. Możemy postawić na życzenia mniej oficjalne, a bardziej żartobliwe. W tym przypadku sprawdzą się wesołe, gotowe rymowanki i wierszyki, które łatwo wpadają w ucho.

Życzenia urodzinowe dla siostry najlepiej przekazać osobiście, jeśli to jednak niemożliwe proponujemy z odpowiednim wyprzedzeniem wysłać piękną kartkę urodzinową ze spisanymi odręcznie życzeniami. Pamiętajmy, że życzenia napisane własnoręcznie nabierają większej autentyczności i wiarygodności. Postawmy na estetyczne i wyjątkowe kartki okolicznościowe zdobione ręcznie. Mogą to być ponadczasowe motywy florystyczne czy eleganckie kartki w glamour stylu.

Przykłady krótkich i pięknych życzeń urodzinowych dla siostry

Jeśli nie mamy talentu literackiego, z powodzeniem możemy wykorzystać już dostępne wierszyki, które łatwo znaleźć chociażby na internetowych stronach, dedykowanych ku temu.Gotowe życzenia dla siostry mogą też stanowić inspirację. Pozwolą nam – jako baza – na własną kreatywność w tworzeniu życzeń dla siostry. Poniżej kilka trafnych propozycji krótkich życzeń dla siostry – idealne do wpisania na kartkę czy bilecik dołączony do upominku:

1. Pamięć o Twoich urodzinach Siostro to nic trudnego, gdyż jesteś w moich myślach każdego dnia. Radości wszelkiej życzę Ci dzisiaj, 100 lat i miliony uśmiechów

2. Siostrzyczko ma, niech wiatr zawsze wieje Ci w plecy, a słońce świeci Ci w twarz.

Niech dobry los da Ci zatańczyć wśród najjaśniejszych gwiazd.

3. Moja siostra kochana ma urodziny od samego rana.

Więc jej życzę co tylko mogę i zawsze gdy trzeba jej w życiu pomogę.

4. Dzwoni, śpiewa serce moje, że dziś urodziny Twoje. Więc przesyłam Ci życzenia, szczęścia, zdrowia i powodzenia. Zawsze uśmiechniętej buzi, przyjaźni i miłości wielkiej, radości wszelkiej.

Życzenia dla siostry wraz z upominkiem – na co warto postawić?

Życzenia dla siostry warto połączyć z pamiątkowym prezentem, który z pewnością ją ucieszy i będzie zawsze przypominał o osobie darczyńcy. Ponadczasowym i sprawdzonym prezentem dla siostry jest biżuteria. Bardzo interesującą opcją jest możliwość wykonania spersonalizowanego graweru na biżuterii. Wybierzmy łańcuszki damskie srebrne w formie delikatnej celebrytki, bransoletki z grawerem albo uniwersalne i klasyczne kolczyki srebrne – sztyfty czy zawsze modne kolczyki kółka. Biżuteria nie oznacza wysokich kosztów. Na rynku dostępna jest relatywnie tania biżuteria srebrna o bardzo dobrej próbie 925 srebra i klasycznych wzorach.

Interesującym prezentem – upominkiem dla siostry może być zegarek perfect z grawerem na kopercie. Jest to marka oferująca eleganckie i ponadczasowe wzornictwo zegarków. Możemy też podarować siostrze wraz z życzeniami piękną pozytywkę czy ramkę na zdjęcia wraz z rodzinną fotografią. Na zakończenie mamy propozycję bardzo oryginalnego prezentu wraz z życzeniami dla siostry. Jest to szkatułka na biżuterię w glamour stylu. Kasetka na biżuterię rodem z zamkowej komnaty. Bogato zdobiona, mosiądzowana lub cynowana, z ekstrawaganckim welurem wewnątrz szkatułki.