Prezent na 30 urodziny ? na co postawić, aby był trafiony i zapamiętany?

Wysłany dnia: kwi 13, 2021

Widziany przez: 113

Kategorie: Główna

Prezent na 30 urodziny – na co postawić, aby był trafiony i zapamiętany?

Prezent na 30 urodziny to niezwykle istotny element, bowiem jest to okrągła rocznica, co jeszcze bardziej podnosi rangę tego dnia. 30 urodziny należy potraktować jako wyjątkowe i celebrować je wraz z solenizantem. 30 urodziny często traktuje się, jako granicę wkroczenia w pełni dorosły i dojrzały świat. Jest to piękny wiek, często podkreślają to kolejni 40-letni solenizanci. Prezent na 30 urodziny powinien mieć pamiątkowe walory, tak aby został zapamiętany i pełnił rolę wspomnień i przywoływania w myślach tych cudownych chwil. Prezent na 30 urodziny powinien być więc przemyślany, nieprzypadkowy i wywołujący uśmiech na twarzy solenizanta. W zależności od relacji z solenizantem może być bardziej oficjalny i elegancki, albo żartobliwy, dowcipny i radosny.

Prezent na 30 urodziny – wyraź swoje życzenia poprzez piękny upominek

Najważniejsze są oczywiście życzenia urodzinowe. To one wyrażają nasze uczucia i emocje względem solenizanta. Dobrze, gdy złożone są osobiście, ale jeśli nie jest to możliwe to można je złożyć poprzez spisanie na okolicznościowej kartce urodzinowej lub bileciku. Jest to doskonałe dopełnienie do urodzinowego prezentu na 30 urodziny. Prezent na 30 urodziny musi być również odpowiednio opakowany. Pamiętajmy, że estetyczne, wyjątkowe i niebanalne opakowanie prezentu na 30 urodziny to połowa sukcesu. Powinno przykuwać uwagę, zachęcać do zerknięcia w środek upominku. Interesującym pomysłem na opakowanie prezentu jest wykorzystanie balonów, np.: złoto-srebrnych i przywiązanie przedmiotowego „balonowego bukietu” do paczuszki prezentowej.

Pomysły na prezent na 30 urodziny dla kobiety i mężczyzny

Pomysłów na prezent na 30 urodziny może być naprawdę wiele. Dla kobiety zawsze sprawdzonym prezentem jest element biżuterii. Ma zdecydowanie pamiątkowy i emocjonalny charakter. Dodatkowym atutem biżuterii na prezent jest możliwość grawerowania, czyli spersonalizowania biżuterii. Polecamy zwłaszcza bransoletki z grawerem, zarówno złote, pozłacane, jak i srebrne. Sprawdzonym biżuteryjnym prezentem są także łańcuszki srebrne. Szalenie modne są delikatne celebrytki. Możemy też wybrać łańcuszki z klasyczną zawieszką np.: serce, znak nieskończoności, krzyżyk, kółeczko, cyrkonia, perełka itp. Do kompletu możemy dobrać kolczyki srebrne – sztyfty, które zawsze ładnie wyglądają, są bardzo praktyczne i uniwersalne. Prezent na 30 urodziny w formie biżuterii wcale nie musi być kosztowny. Znajdziemy naprawdę piękną i klasyczną biżuterie. Będzie to tania biżuteria acz o doskonałej próbie srebra 925 i klasycznym wzornictwie.

Dla mężczyzny jako prezent na 30 urodziny polecamy srebrny nieśmiertelnik z perforowanym grawerem. Jest to męski element biżuteryjny o militarnym, wojskowym charakterze. Z pewnością spodoba się 30-letniemu mężczyźnie. Możemy też wybrać gustowną zapalniczkę dla mężczyzny. Zapalniczka z grawerem, zapalniczka plazmowa to doskonałe męskie gadżety na 30 urodziny. W roli pamiątki sprawdzi się również duża, wzniosła i dostojna figura z mosiądzu i brązu przedstawiająca dumnego i zawsze zwycięskiego husarza polskiego. Husarz jako symbol powodzenia, pewności siebie i dalszych sukcesów dla 30-letniego solenizanta.